Kapat

2 Mayıs 2017 Günün Kazanan iddaa Banko Maçları


SALI gününe ait yazarlarımızın Banko Maçlar diyebileceği 6 maç sizinle… Günün en değerli maçlarını yaklaşık yarım gün boyunca analizi yapılıyor,Çıkan maçlar son bir defa kontrol edilip yorumu ile birlikte size sunuluyor.Buradaki amacımız size verdiğimiz iddaa tahminleri ile kuponlarınıza ekliyeceğiniz maçtaki riski azaltmak ve para kazanmanızı sağlamak.

commercial photography locations

785 Dijon – Le Mans
Dijon son 4 maçı 66 sayı ortalamasında kalıp kaybetti fakat halen ligte kalma şansları çok yüksek. Sahalarında 4 maçlık galibiyet serisi sonrası son 2 iç saha maçını farklı kaybettiler.

Le Mans’da Erman Kunter ile yolların ayrılması herhangi bir şey değiştirmedi ve kötü gidişat sürüyor. Ligte son 5 maçı 65 sayı ortalamasında kalıp kaybeden ekip 2 hafta önce de Fransa kupası finalinde dağılmıştı.
Son 3 deplasman maçında 66 sayı ortalamasında kaldılar ve bu 3 maçları alt bitti. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 6 deplasman maçını kaybettiler. Bu sezon deplasmanda sadece bir maçta 77 sayıyı aşabildiler.

Dijon son 2 iç saha maçında 70’i aşamadı. Ligin ilk yarısında Le Mans rakibini 65-60 devirmişti. Le Mans’ın ligte son 9 maçının 6’sı alt bitti. İki takımın da ligten kalma şansı düşük olsa da düşük skorlu bir maç olabileceğini tahmin ediyorum. Dijon’un da kazanmasını bekliyorum.

784 Antibes – Nancy
Antibes 5 maçlık mağlubiyet serisi sonrası toparlanıp aldığı galibiyetlerle küme düşme hattı üzerine çıkmıştı. Haftasonu FIBA Europe Cup’ı kazanan Nanterre deplasmanında dağıldılar. Sahalarında üst üste 11 maçta 10 mağlubiyet aldıktan sonra son iç saha maçını kazandılar. Son 2 iç saha maçında 80 sayıyı aştılar.

Nancy arka arkaya galibiyetlerle ligte kalma umudunu sürdürdükten sonra son 6 maçta 5 mağlubiyet ile işini zora soktu. Kalan dönemde kazanabilecekleri maçlar var ama bu süreçte rakiplerinin de az galibiyet alması gerekiyor. Son 11 deplasman maçlarının 8’i üst bitti. Son 4 maçlarının 3’ü üst bitti. Deplasmanda üst üste 8 maçı kaybettikten sonra son 4 deplasman maçında 2 galibiyet aldılar. Son 7 deplasman maçında ortalama 85 sayı yediler.

Antibes’in son 4 iç saha maçının 3’ü üst bitti. Nancy’nin son 7 deplasman maçının 5’i üst bitti. Ligte kalma adına kritik olan bu maçta yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum.


783 Strasbourg – Nanterre
Strasbourg’un yükselişi sürüyor. Son 10 maçı 72 sayı yemeden kazandılar. Son 13 iç saha maçını kazandılar. Son 6 iç saha maçına 69 sayı yemediler. Son 3 iç saha maçında 80 sayıyı aştılar.

2 sezon önce Eurochallenge’ı kazanan Nanterre, bu sezon da FIBA Europe Cup’ı bir diğer Fransız ekibi Chalon’u devirerek kazandı. Ligte son 5 maçta 4 galibiyet aldılar. Son 2 maçta zayıf takımlara karşı 90’ı aşıp kazandılar. Kaybettikleri son 5 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 12 sayı farkla geride kapadılar. Son 2 deplasman maçında en az 85 sayı yediler. Son 12 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 5 sayı farkla geride kapadılar.

Strasbourg son 12 iç saha maçının 11’inde ilk yarı handikabı aştı. Nanterre son 14 deplasman maçının 11’inde ilk yarı handikapta kalamadı. Strasbourg’un ilk yarıdan çift haneli farkı yakalamasını bekliyorum.

782 Cholet – Asvel
Cholet üst üste 9 maçta 7 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 maçta 3 galibiyet ile ligte kalma yolunda büyük avantaj elde etti. Son 2 iç saha maçında rakipleri 60’ın altında tuttular. Son 8 iç saha maçının 5’inde 73 sayıya ulaşamadılar. Sahalarında üst üste 5 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 2 iç saha maçını kazandılar. Son 7 maçın 5’inde 77 sayı yemediler.

Asvel arka arkaya 10 maçta 7 mağlubiyet sonrası son 2 maçı kazanarak playoff potasında kaldı. Ligin ilk yarısında Asvel rakibini 71-67 devirmişti. Cholet’in son 6 iç saha maçının 5’i alt bitti. Yüksek skor çıkmayabilir.