Kapat

660 Venezia – Avellino Basketbol Tahminleri

Seride 2-2 eşitlik var. 4 galibiyete ulaşan takım finalde Trento ile eşleşecek. Venezia serinin son maçında deplasmanda oynamasına rağmen maça çok iyi konsantre olmasının ödülünü aldı, maça çok iyi başlamanın ödülünü alarak maç sonunda zorlansalar da kazanmasını bildiler. Açıkçası Venezia çok daha iştahlı oynadı, M.Bramos, Ariel Filloy maçta ön plana çıkan isimler oldu.

Maçta esas fark yaratan detay ise Venezia takımının dış şutlarda daha fazla sayı üretmesi oldu zaten Avellino’ya göre çok daha fazla dış şut deniyorlar, maçı kazandıran kilit nokta dış şutlar oldu diyebilirim. Avellino’nun en az Venezia kadar dış şut denemesi ve isabet bulması gerek, ancak o zaman kazanabilirler.

Avellino’da oyun kurucu Joe Ragland en etkili silah, skor ve asist yönünde yine elinden gelenin en iyisini vermeye çalışacaktır. Venezia’nın oyun planı yine Joe Ragland ve David Logan durdurmak üzerine kurulu olacak, bunu son maçta nispeten iyi başardılar, bu maçta da aynı etkiyi bekliyorum ve zaten fazla dış şut deniyorlar ve saha avantajını da eklersek favori olmayı hakediyorlar. Venezia kazanır görüşündeyim, handikapsız bahsi ön planda tutuyorum.