Kapat

697 Real Betis – Valencia Basketbol Tahminleri

Real Betis kötü sonuçların ardından koç Tabak ile yollarını ayırmış ve takımın başına Alejandro Martinez geçmişti. İlk maçta zorlu Real Madrid deplasmanında ilk çeyrekten rakibin çift haneli farkı yakalaması ile maç rakibin kontrolünde sürdü ve kaybettiler. Son 5 iç saha maçını kaybettiler. Son 10 iç saha maçında 8 mağlubiyet aldılar. Son 4 iç saha maçında 74 sayıya ulaşamadılar. Cherry geçen hafta döndü. Kane oynamadı. Fazla top kaybı yapıyorlar. Ribaundlarda zorlanıyorlar.

Eurocup’ı çok talihsiz bir şekilde kaybeden Valencia ligte zirve takibini sürdürüyor. Geçen hafta Barcelona’yı ribaundlarda ezerek fazla top kaybına ve düşük şut yüzdesine zorlayarak farklı geçerek moral buldular. Oriola çok faydalı oynadı. Son 10 maçta 8 galibiyet aldılar.

Real Betis son 11 iç saha maçının 9’unda ilk yarı handikapta kalamadı. Valencia kazandığı son 3 deplasman maçında ilk yarı handikabı aştı. Bu maçta da ilk yarıdan üstünlük kurmalarını bekliyorum. Real Betis’in son 6 maçı ve son 4 iç saha maçı alt bitti. Üst de düşünülebilir.