Kapat

832 Cantu – Trento Basketbol Tahminleri

Cantu sezona deplasmanda aldığı Sassari yenilgisi ile başlamış, devamında iç sahada Cremona karşısında 17 sayılık farklı bir galibiyet almış ancak son maçında Varese deplasmanında 31 sayılık bir yenilgi ile karşılaşmıştı. Cantu rotasyonunda ülkemizden tanıdığımız Chappell ve Cullpepper dışında Christian Burns ve Jaime Smith gibi skora yön veren, işin hücum kısmını organize noktasında anahtarı elinde bulunduran isimler var.

Zaten bu 4 isim 3 maç sonunda çift haneli skor üretimi ortalamasına ulaşmış durumda. Pota altında zayıf oldukları için genelde oyunu kısa oyuncular yönlendiriyor Cantu’da. Rakip Trento ise geride kalan yılın aksine sezona çok iyi başlamadı.

Sahasında Bologna’yı 4 sayı farkla yenmelerine rağmen arka arkaya 2 maç kaybettiler, hafta içinde FIBA Şampiyonlar Liginde’de Zenit deplasmanında mağlup oldular. Behanan ve Shields dışında skor gücü anlamında pek yetenekli isimleri yok.

Dominique Sutton ve zaman zaman Silins Ojars bir şeyler yapmaya çalışsa da, şu ana kadar pekte verimli olmadıkları göründü. Cantu’nun rakibine göre daha dinç oluşu ve iç sahada oynamanın vereceği avantaj ile rakibi karşısında kazancağını düşünüyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!