Kapat

15 Nisan 2017 Cumartesi’nin Kazandıran Banko Maçları


15 Nisan CUMARTESİ günü oynanacak maçlardan oluşan 4 banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle.  Bu makaleyi okumak için bahisçi olmana gerek yok. Futbol ve Basketbol karşılaşmalarına özel bilgiler ile genel bilgilerini genişletebilir olurda fikrini değiştirirsen para kazanmanda yardımcı olur 🙂
commercial photography locations

696 Varese – Trento
Varese’nin 6 maçlık galibiyet serisi son maçta Emilia deplasmanında son buldu ve böylece playoff şansları da yok denecek kadar azaldı. Sahalarında üst üste 8 maçta 7 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 iç saha maçını kazandılar.

Trento üst üste 10 maçta 9 galibiyet aldıktan sonra geçen hafta sahasında Sassari karşısında kaybetti. Önceki 3 maçta 95’i aşan ekip bu kez 60’ın altında kalıp şoke etti. Son 5 deplasman maçında 4 galibiyet aldılar. Son 10 deplasman maçında normal sürede 80 sayı yemediler.

Varese ortalama olarak sahasında ilk yarıları geride kapadı. Trento son 10 deplasman maçının 7’sinde ilk yarı handikabı aştı. 4. Sırayı kovalayan konuk ekibin bu maça da iyi bir başlangıç yapmasını bekliyorum.

967 Emilia – Torino
Emilia ligte 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 4 maçını kazandı. Son 3 maçta rakipleri 65 sayı ortalamasında tuttular. Playoff’da saha avantajına sahip olmayı hedefliyorlar.
Son 12 iç saha maçının 10’unda ilk yarıdan handikabı aştılar.

Torino üst üste 5 maçta 3 galibiyet aldıktan sonra son 2 çekişmeli geçen maçı kaybederek playoff yarışında darbe aldı. Son 4 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 9 sayı farkla geride kapadılar.

Emilia iç sahada kazandığı son 8 maçta ilk yarıdan handikabı aştı. Torino kaybettiği son 6 deplasman maçının 5’inde ilk yarı handikapta kalamadı. Emilia’nın maça iyi bir başlangıç yapıp ilk yarıdan çift haneli farkı zorlamasını bekliyorum.

746 Brindisi – Milano
Brindisi üst üste 4 maçta 3 galibiyet aldıktan sonra son 2 maçı son anlarda kaybetti. Son 2 ayda tüm mağlubiyetleri kalp kırıcı şekilde geldi. Sahalarında 4 maçlık galibiyet serisi sonrası son iç saha maçını uzatmada kaybettiler. Son 7 iç saha maçında 89 sayı ortalaması yakaladılar. Son 7 iç saha maçlarının 6’sı üst bitti. Son 19 maçlarının 15’inde sahasında oynayan takımlar kazandı. Samardo Samuels, federasyondan 1 maç ceza aldı fakat bu para cezası ile değiştirildi.

Milano için sancılı geçen Euroleague sezonu sona erdi ve artık lige konsantre olabilirler. Ligte arka arkaya sürpriz mağlubiyetlerin ardından son maçta iyi savunma takımı Venezia’ya 88 sayı atıp kazandılar. Son 4 deplasman maçında 83 sayı ortalaması yakaladılar. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son deplasman maçını kaybettiler.

Brindisi’nin son 3 iç saha maçı üst bitti. Milano’nun ligte son 3 maçı üst bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum. Beraberlik sürprizi de denenebilir.