Kapat

16 Aralık Banko iddaa Maçları ve Basketbol Yorumları

Cumartesi gününe ait  Banko Maçlar diye adlandırdığımız güvendiğimiz 6 maç sizinle… Günün en değerli maçlarını yaklaşık yarım gün boyunca analizi yapılıyor,Çıkan maçlar son bir defa kontrol edilip yorumu ile birlikte size sunuluyor.Buradaki amacımız size verdiğimiz iddaa tahminleri ile kuponlarınıza ekliyeceğiniz maçtaki riski azaltmak ve para kazanmanızı sağlamak.

commercial photography locations

697 Cholet – Gravelines – ALT
Cholet ligin en düşük skor üreten takımı. Evlerinde son 2 maçlarını kazandılar. Dış şut yüzdeleri düşük. Rakipleri de düşük dış şut yüzdesinde tutuyorlar. Rakip Gravelines ligin en düşük skor üreten 2.takımı. Ligde 5.sırada bulunuyor, son 5 maçlarını kazanarak çıkışlarını sürdürüyorlar ve daha da önemlisi deplasmanda da son 3 maçlarını kazandılar, son dönemde formda görüntüleri var.

Gravelines son form durumuyla dikkat çekse de Cholet evinde kolay teslim olan bir takım değil. Taraf bahsi yerine düşük tempolu ve savunma sertliği olan bir maç beklediğimden Alt bahsini önereceğim.

698 Nanterre – Chalon Saone – ÜST
Geçen sezonun şampiyonu Elan Chalon hala ligin en dibinde. Son 4 resmi maçın 3’ünü kazandılar. Çıkışlarını sürdürmek istiyorlar ancak bu hafta yine önlerinde güçlü bir rakip olacak. Elan Chalon deplasmanlarda henüz güven vermiyor, oynadıkları 6 maçta 1 kere galip gelebildiler, aldıkları galibiyet de sürpriz sonuçtu, ligin o haftaki lider takımı Le Mans’a karşı kazanmışlardı. Ev sahibi Nanterre son dönem performansıyla güven vermiyor.

Savunmada kolay sayı yiyorlar. Ligin en çok skor üreten 2.takımılar öte yandan ligin en fazla sayı yiyen takımılar. Nanterre’nin ligde oynadığı 12 maçın 10’u Üst sonuçlandı. Evinde 6 maçın 5’i Üst bitti. Nanterre uygun rakibi önünde yine yüksek skora ulaşacağı bir maç bekliyorum, savunması güven vermediğinden yüksek skorlu bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum, 163.5 baremden Üst bahsini öneriyorum.

699 Paris Levallois – Chalons Reims – ALT
Paris Levallois son 6 resmi maçın 5’ini kaybetti. Ligde evlerinde oynadıkları 6 maçta 1 kez kazanabildiler o da ligin en zayıf takımı Boualazac’a karşı. Tecrübeli oyuncu Bois Diaw son dönemde çok formda ancak yetmiyor, takımın onunla birlikte performansını yukarı çekmesi gerek bu da koç yeteneği gerektirir, maalasef koçları bu noktada zayıf kalıyor.

Rakip C.Reims iç sahada daha çok kolladığım, deplasmanlarda uzak durduğum bir takım ancak ilk yarılarda rakiplere zorluk çıkartabiliyorlar, bu deplasmanda da ilk yarı dirençli oynamalarını bekliyorum.

704 Capo Di Orlando – Brindisi – ALT
Orlandina deplasmanda kazandığı R.Emilia ve Sassari maçlarıyla dikkat çekmişti ancak sonraki deplasmanlarda yine oldukça vasat bir performans sergileyerek güvenilmez bir takım olduklarını tekrar hatırlatmış oldular. Evlerinde daha özgüvenli takımlar, son iç sahada aldıkları Trento gaiibiyeti değerli.

Evlerinde ortalama 68 sayı atıp, 70 yiyorlar ve bu doğrultuda evlerinde oynadıkları 5 maçın 4’ü Alt sonuçlandı . Rakip Brindisi ligin en dibinde. Deplasmanda oynadıkları 4 maçı da kaybettiler ve ortalama 72 sayı üretiyorlar. Orlandina maçı kazanmak istiyorsa düşük tempoyu tercih etmek zorunda, yüksek tempo Brindisi işine gelir. 147.5 baremden Alt öneriyorum.

705 Reggiana Emilia – Varese  – ALT
R.Emilia İtalya liginde ev sevdiğim takım. Son sezonlarda iç saha maçlarında hep yanlarında oldum, kolladım ancak bu sezon geçen sezonlardaki güveni vermiyorlar. İstikrarları yok. Hafta içi Avrupa maçında Lietkabelis takımına maçı kaybetmeleri benim için hayal kırıklığı.

İtalya ligine dönersek evlerinde 4 maçta yalnızca 1 galibiyetleri bulunuyor, bu performansla takıma güven duymak zor. Rakip Varese ligin en az sayı yiyen 2.takımı. EEvinde yüksek enerjiyle oynayan, mücadeleyi hiç bırakmayan bir takım ancak deplasmanlarda maç kazanmakta sıkıntı çekiyor. Varese’nin deplasman maçları hep düşük skorlu ve çetin geçen maçlar oldu. R.Emilia maçı da çetin geçmesi muhtemel maç, 146.5 barem aşılmaz görüşündeyim.

commercial photography locations