Kapat

23 Nisan 2017 Editörlerimizden Pazar’ın iddaa Tahminleri


PAZAR gününe ait yazarlarımızın Banko Maçlar diyebileceği 6 maç sizinle… Günün en değerli maçlarını yaklaşık yarım gün boyunca analizi yapılıyor,Çıkan maçlar son bir defa kontrol edilip yorumu ile birlikte size sunuluyor.Buradaki amacımız size verdiğimiz iddaa tahminleri ile kuponlarınıza ekliyeceğiniz maçtaki riski azaltmak ve para kazanmanızı sağlamak.

commercial photography locations

727 Monaco – Limoges
Monaco ligte son 17 maçta 16 galibiyet aldı. Geçen hafta sahasında iyi bir istikrarı olan Pau Orthez’i farklı geçtiler. Haftaya Şampiyonlar Ligi Final Four’unda sahne alacaklar. Son 4 iç saha maçında 82 sayı ortalaması yakaladılar. Bu sezon iç sahada sadece bir maç kaybettiler. Son 8 iç saha maçının 7’sinde rakipleri 80’in altında tuttular. En fazla hücum ribaundu alan ve en fazla top çalan takımlar.

Limoges 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 3 maçı kazanarak playoff yarışında kaldı.
Deplasmanda son 2 maçta ortalama 87 sayı yediler.

Monaco sahasında ilk yarıları ortalama 8 sayıya yakın farkla önde kapadı. Limoges kaybettiği son 7 deplasman maçında ilk yarı handikapta kalamadı. Bu 7 maçta ilk yarıyı ortalama 12 sayı farkla geride kapadılar. Monaco’nun da ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum.

725 Trento – Brescia
Trento üst üste 10 maçta 9 galibiyet aldıktan sonra son 2 kazanabileceği maçı kaybetti ve playoff’da saha avantajına sahip olma şansını azalttı. Sutton formda. Yeni transfer Shields geçen hafta ilk maçına çıktı. Üst üste 2 iç saha maçında 95 sayıyı aştıktan sonra son iç saha maçında şoke oldular. Kazandıkları 8 iç saha maçının 7’sinde ilk yarı handikabı aştılar. İç sahada 5 maçlık galibiyet serisi sonrası son iç saha maçını kaybettiler.

Brescia arka arkaya galibiyetlerin ardından geçen hafta sahasında Venezia’ya kaybetti ve playoff yarışında darbe aldı. Son 6 maçın 5’inde 83 üzeri sayı yediler. Marcus Landry harika bir sezon geçiriyor. Son 4 deplasman maçında ortalama 86 sayı yediler. Deplasmanda 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son deplasman maçını kazandılar.

Trento’nun son 5 maçının 4’ü üst bitti. Brescia’nın son 6 maçının 5’i üst bitti. Yüksek skor çıkabileceğini tahmin ediyorum. Trento son 6 iç saha maçının 5’inde ilk yarı handikabı aştı. Brescia deplasmanda ilk yarıları ortalama 6 sayı farkla geride kapatıyor. İlk yarıdan ev sahibi oynanabilir.

722 Cremona – Cantu
Cremona son 7 maçta 6 mağlubiyet aldı ve ligte kalma şansını çok çok azalttı. Bu süreçteki tek galibiyetleri Pesaro deplasmanında gelmişti ve o galibiyet sayesinde umutlarını sürdürüyorlar. Kalan 3 maçta Pesaro’dan 2 maç fazla kazanmaları gerekiyor. Sahalarında 2 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 iç saha maçını kaybettiler. Son 5 iç saha maçının 4’ünde en az 82 sayı yediler. Son maçlarda rakip guardların harika performansları karşısında çaresiz kalıyorlar. 3 ay önce transfer olan Darius Johnson-Odom çok iyi oynuyor. Thomas’ın omzundan sakatlık problemi var fakat oynaması bekleniyor.
Cantu 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son maçta Pistoia’yı devirip ligte kalmayı matematiksel olarak garantiledi ve az olan playoff şansını sürdürdü. Dowdell-Johnson ikilisi formda. Johnson geçen hafta maç kazandıran son saniye basketini buldu. Slokar uzun süredir takımla antrenman yapıyordu ve geçen hafta ilk maçına çıktı. Acker sakatlığından geçen hafta oynamadı. Son 6 deplasman maçında 5 mağlubiyet aldılar. Son 2 deplasman maçında ortalama 89 sayı yediler. Son 3 deplasman maçında 82 sayı ortalaması tutturdular.

Cremona’nın son 9 maçının 7’si üst bitti. Cantu’nun son 3 deplasman maçı üst bitti. Savunmanın ikinci plana bırakılacağı bir maç olmasını bekliyorum. Ligte kalma adına kazanması gereken Cremona’nın da her zamanki gibi sahasında maça iyi bir başlangıç yapıp ilk yarıdan üstünlük kurmasını bekliyorum. ÜST


716 Braunschweig – Würzburg
Braunschweig 10 maçlık mağlubiyet serisi sonrası önce Vechta’yı devirip ligte kalmayı garantiledi. Ardından yakaladığı ivme ile formda Bonn’a 92 sayı atıp kazandı.
Sahalarında 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 2 iç saha maçını kazandılar. Rakipleri çok yüksek şut yüzdesi ile oynuyor. Pierre formda. Tabi Medlock ile birlikte çok fazla top kaybı yapıyorlar.

Würzburg arka arkaya çekişmeli geçen maçları kaybettikten sonra geçen hafta Bremerhaven’a 92 sayı atıp kazandı. Shakur sakatlığından bir süredir yok ama son maç öncesi ısınmıştı ve bu maçta oynayabilir. Odum iyi bir sezon geçiriyor. Ulmer formda. Kaptan Loncar son maçlarda rahatsızlığından oynamadı. Son 11 maçlarının 7’si üst bitti. Son 5 deplasman maçında ortalama 89 sayı yediler.

Braunschweig’in son 11 maçının 9’u üst bitti. Würzburg’un 16 deplasman maçının 12’si üst bitti. Yüksek tempolu bol skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

463 Braunschweig – Bochum
Braunschweig, dokuz haftalık aradan sonra ilk yenilgisini Hannover deplasmanında aldı. Bu mağlubiyetle zirve yarışında avantaj kaybetseler de birbirine yakın puanlar nedeniyle bu haftanın sonunda dengeler yine değişebilir. Ancak kesinlikle hataya tahammülleri olmayacaktır. Ev sahibinde Marcel Correia (d) sakat.

Bochum, son haftalarda futbol olarak tatmin etmemesine rağmen en azından kaybetmemeyi öğrendiği için topladıkları puanlarla düşme hattından uzaklaşmayı başardılar. Peş peşe beş beraberliğin ardından son oynanan Greuther Fürth maçından çıkardıkları galibiyetle de rahat bir nefes aldılar. Konuk takım sakatlıkları süren Pawel Dawidowicz (d), Patrick Fabian (d), Timo Perthel (d), Stefano Celozzi (d), Tom Weilandt (os) ve Kevin Stöger’den (os) yararlanamayacak.

Braunschweig’ın hata toleransı yok. Bochum’u iç sahada yenerler.

464 Sandhausen – Karlsruher
Formsuz Sandhausen, 1860 Münih deplasmanındaki 1-1’lik beraberlikle en azından rakibe puan olarak geçilmemeyi başardı. On haftadır galip gelemiyorlar. Düşme tehlikesinden uzaklaşmak için kazanmak zorundalar. Ev sahibinde Tim Kister (d) ve Lucas Höler (f) cezalı. Jose Pierre Vunguidica (f) ise cezalı.

Son sıradaki Karlsruhe’nin düşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Altı haftadır galip gelemiyorlar. Bu maçta da işleri kolay değil. Boubacar Barry (os) ve Manuel Torres (os) sakat. Ylli Sallahi’nin (d) durumu ise belirsiz.

İki formsuz takımın mücadelesinde baraj aşılmaz.