Kapat

654 CSKA Moskova – Astana Basketbol Tahminleri

VTB ligi çeyrek final ilk maçı. Maç ile ilgili birkaç not yazmadan şunu söylemek gerek, bu maçın bahis sonuçlarını CSKA’nın ne kdar farklı kazanmak isteyeceği belirleyecek.

Astana basketbol takımı tam bir proje takımı, aynı Astana şehri gibi, Nazarbayev’in sim-city oyununda olduğu gibi bir şehir ve sosyal hayat kurduğu Astana’nın basketbol takımı.

Astana koçu Ilias Papatheodorou bu maç ile ilgili şunları söyledi: ” İlk olarak, VTB liginde playofflara kalmak bizim için büyük bir başarıdır. Euroleaugue Şampiyonu CSKA gibi çok zor bir rakibimiz var. Bu maç için iyi bir mücadele ortaya koyacağımızı ve de maç içindeki seçeneklerle motive olacağımızı düşünüyorum. Tabiki bu maçta Avrupa basketinin yıldızlarına karşı oynayarak maksimum deneyim kazanmaya da çalışacağız. ”

CSKA eğer ister ve 3. & 4. periyodlar maçda ciddi olursa 100’lü skorlara gidecek ve de maçı 163.5 skordan üste taşıyacaklardır; ayrıca -25.5 handikabıda aşacaklardır. Fakat ben böyle olmayacağını düşünüyorum; Astana’yı ilk maçta aşağılamazlar, VTB liginin bazı çizilmeyen sınırları var; Bu playofflarda Kazakistan’ın Astana projesine (!) ezici bir skorla taş atılmasına izin vermezler.

MAÇ İÇİN TAHMİNLERİM: İY1 (-13.5)