Kapat

655 EA Milano – Trento Basketbol Tahminleri

Trento seride 3-1 önde. 4 galibiyete ulaşan takım finale yükseliyor. EA Milano en başından itibaren serinin açık favorisiydi, beklentiler hep EA Milano’nun maç kazanması yönünde oldu ancak kazandıkları maç hariç oldukça vasat performansla oynadılar.

Son maçta Trento sahasında seriyi eşitleme şansları vardı ve beklentiler EA Milano’nun bir maç daha kazanması yönündeydi fakat Trento yenildikleri maçın ardından çok iyi dersler çıkarmış ve taraftarı önünde üst üste 2.yenilgiye izin vermedi ve de beklenenden çok rahat galibiyet çıkarmasını bildi.

Açıkçası son maçta benim beklentim de bu yöndeydi, Trento maçı kazanarak seride çok avantajlı duruma geldi. Şimdi maç EA Milano sahasında oynanacak, EA Milano’da en skorer isim Simon’un yokluğu takımı ciddi manada etkiliyor, Simon olmayınca skor üretiminde Kalnietis, Macvan, Richard Hickman etkin olmak zorunda.

EA Milano sahasında peş peşe 2 kez yenildiği Trento’ya bu seride 3.kez yenilmek istemeyecektir, taraftarı önünde ilk yarıdan handikapı aşmalarını bekliyorum.