Kapat

660 Milano – Capo Di Orlando Basketbol Tahminleri

Milano sahip olduğu kuvvetli ve geniş kadroya rağmen Euroleague’deki seviye karşısında yetersiz kalmaları takımı kötü etkiliyordu. Lige döndükten sonra yine deplasmanda sorun yaşasalar da sahalarında etkili performanslarını sürdürüyorlar. Bu sezon ligte sahalarında sadece bir maç kaybettiler. Son 3 iç saha maçında 92 sayı ortalaması yakaladılar.

Önceki sezonlar küme düşmeme mücadelesi veren Capo Di Orlando bu sezon tarihinde ilk kez playoff’a kötü bir durumda geliyor. Son 2 ayda sadece iddiasız Pesaro’yu devirebildiler. Stojanovic sakatlanıp sezonu kapamıştı. Sezon başındaki Fitipaldo kumarı başarılı olmuştu ve onu Galatasaray’a kaptırsalar da ardından yerine alınan Ivanovic iyi performans gösterdi. Takıma yeni katılan Kikowski de iyi bir grafik gösteriyor. Deplasmanda son 4 maçı 67 sayı ortalamasında kalıp kaybettiler.

Milano bu sezon rakibine karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. Bu sezon deplasmanda çok kötü bir grafik çizen ve son 3 deplasman maçını çift haneli farkla kaybeden Capo Di Orlando karşısında farklı kazanmalarını bekliyorum. MS1