Kapat

661 Trento – Sassari Basketbol Tahminleri

Geçen sezon Eurocup’da tarihi bir sezon geçiren Trento, bu sezon Avrupa kupasına katılmamasına rağmen lige iyi bir başlangıç yapmamıştı. Son 15 maçta 12 galibiyet ile playoff’a saha avantajına sahip şekilde geliyorlar. Shavon Shields ile anlaşmışlardı. Son 10 iç saha maçında rakipleri 69 sayı ortalamasında tuttular. Sahalarında son 8 maçta 7 galibiyet aldılar. Son 8 iç saha maçının 5’inde 67 sayı yemediler.

Geçen sezon yer aldığı tüm kulvarlarda hayal kırıklığı yaşayan Sassari bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde Final Four’u kılpayı kaçırdı ve İtalya kupası’nda final oynadı. Lacey çok uzun süre sonra sakatlıktan döndü. Son maçta oynamayan Bell de oynayabilecek. Son 14 deplasman maçlarının 10’u alt bitti. Son 14 deplasman maçında 70 sayı ortalamasında kaldılar. Son 13 deplasman maçında rakipleri 73 sayı ortalamasında tuttular. Son 11 deplasman maçında 80 sayı yemediler.

İki takım geçen ay Trento’da karşı karşıya gelmiş ve Sassari 66-57 kazanmıştı. Trento’nun son 10 iç saha maçının 7’si alt bitti. Sassari’nin son 7 deplasman maçının 5’i alt bitti. Düşük tempolu az skorlu bir maç olmasını bekliyorum. TERCİHİM ALT OLACAKTIR.