Kapat

681 Slovakya (K) – İtalya (K) Basketbol Tahminleri

Şimdi efenim bu maça çok da yorum yazmaya gerek var mı bilemedim ama kısa şeyler yazalım

Slovakyayı ve İtalyayı izledik yani millilerimiz karşı İtalya çok net ağır basıyor bu maçta ama ondan önce ben size alternatif bir bahis de önericem.

Slovakyanın bizim maçta nasıl farkı indirdiğiniz gördünüz , baskı – hızlı hücumlar ama kadro biraz yaş olarak fazla kalınca da işler öyle kolay olmuyor..
Zirkova 37 yaşında sonuç itibariyle tamam eyvallah tecrübe kokuyor ama gel de 25 dakika civarı oynat ablamızı direkt cozutuyor bizim maçta Foul-Out muhabbeti mesela.
Balintova genç geleceği var ama henüz bu turnuvada bi şeyler ortaya koyamadı.
Vynuchalova gerçekten benim bu turnuvayla tanıdığım bir isim ABD patentli oluşu son Belarus maçında yaptkları değerliydi.
Ruzickova pota altında değerli ama bu maçta çok üzücekler onu 🙂

İtalya bizim maçta 2.yarı toplamda 23-24 sayılarda kalınca tabi ki kaybetti ona rağmen farkın oluşmaması bizim milli takımlar düzeyindeki hücum sorunlarımızdan tamamen.

Dotto ve Sattana çok felaket attı , Zandalasini zaten bu takımın geleceği bizim maçta da bizi yakıyordu az kalsın. Arkadaş değişik bir oyuncu neyse sonra konuşuruz bu ablayı

İtalya 4-5 numarada önemli oyunculara sahipti buraya gelmeden Ress, Formica , Zandalasini gibi aslında genç ve potansiyelli diyelim.

Masciadri ve Macchi o bench katkısını bir türlü yapamadı dakikaları artmadı o yüzden , en çok katkı bekledikleri De Pretto son maçta hafif sakatlık yaşadı. Katkı veremedi.

Bu maçta slovakyanın direneceğini sanmıyorum , İtalya fişi çeker ama Slovakyanın ölmeden önce de bi yüksek tempo deneyeceğini İtalyanın da genç oyuncularının her ne kadar oyun disiplinleri buna izin vermesede karşılık vereceği kanaatindeyim.

ÜST – İY:1