Kapat

691 Banvit – Darüşşafaka Basketbol Tahminleri

İki takım da hafta arasında Avrupa Kupası maçlarını kazandılar. Özellikle Daçka Unics Kazan deplasmanında geriden gelerek aldığı önemli galibiyetle grup liderliğini garantiye almış oldu Eurocup’ta. Yalnız Daçka biraz çileli bir dönüş yolculuğu yaşadı.

Uçakları onlar havaalanına gittikten sonra iptal oldu, tüm takım tekrar geri döndüler, otel ayarlandı, bir gece Rusya’da kaldılar. Ertesi gün gecikmeli ve çileli bir yolculukla İstanbul’a gelip sonra da Bandırma’ya geçtiler. Wilbekin’in dönmesi Daçka için bir artı ama bu yolculuk çilesi onlar için sıkıntı yaratabilir.

Banvit evinde rakibinin yorgunluğunu kullanıp galibiyete uzanmak isteyecektir. Daçka kendilerini yukarı çıkartan o iyi savunma becerisini bu maçta gösteremeyebilir direnç anlamında. Banvit de ekstra yenilgiler aldı ligde özellikle iç sahada. Artık bir telafi şansı yakalamışken bu fırsatı kaçırmak istemezler. İyi oyun ve iyi bir galibiyet bekliyorum Bandırma temsilcisinden. Handikap düşük zaten, handikaplı/handikapsız denenebilirler bence.