Kapat

716 Pesaro – Milano Basketbol Tahminleri

Pesaro arka arkaya galibiyetlerin ardından geçen hafta Pistoia deplasmanında kaybetti.
Sahalarında arka arkaya mağlubiyetlerin ardından son iç saha maçını kazandılar. Son 8 iç saha maçının 7’sinde 74 sayı yemediler. Hazell’in ardından Clarke ile anlaşmışlardı. Geçen ay efsane koç Bucchi’nin yerine Spiro Leka takımın başına geçmişti. Onun da ilk antrenörlük deneyimi oluyor.

Milano ligte arka arkaya sürpriz mağlubiyetlerin ardından son 3 maçta 2 galibiyet aldı ve liderliği garantiledi. Kalnietis’in bir sonraki maç dönmesi bekleniyor. Macvan ve McLean’in de sakatlık problemlerinden durumları belirsiz. Son 4 deplasman maçının 3’ünde 75’den fazla sayı yemediler. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 2 deplasman maçını 71 sayı ortalamasında kalıp kaybettiler.

Pesaro kalan 2 maçta Cremona’dan az maç kazanmazsa ligte kalacak. Pesaro’nun son 8 iç saha maçının 6’sı alt bitti. Milano’nun son 7 deplasman maçının 5’i alt bitti. Playoff öncesi daha fazla sakatlık problemi yaşamak istemeyeceklerdir. Ev sahibi ekibin iç sahada düşük tempolu oyununa Milano’nun da ayak uyduracağını ve maçın alt biteceğini tahmin ediyorum.