Kapat

792 Chalon Saone – Strasbourg Basketbol Tahminleri

Elan Chalon seride 1-0 önde. 3 galibiyete ulaşan takım şampiyon olacak. İlk maçta Elan Chalon oyuna çok etkili başladı, ilk periyotta Strasbourg sadece 6 sayı bulurken, Elan Chalon 25 sayıya ulaştı. İkinci periyotta da Elan Chalon ribauntlarda üstün oynadı ve ilk yarı sonunda fark 24 sayıya kadar çıktı.

Elan Chalon yüksek enerjisiyle ilk yarıdan fişi çekti, Strasbourg ikinci yarıda farkı az eritse de Elan Chalon için kolay bir maç oldu. Elan Chalon’da boyalı alanda M.Fall büyük boy avantajına sahip.

Oyun kurucu J.Roberson çok formda, dış şutlarda yüksek yüzdeye sahip. Lance Harris ilk maçta 27 sayı üreterek maçın sürpriz yıldız ismi oldu. Strasbourg cephesinde en skorer isim yine Slaughter olacak, Romeo Travis, Jaiteh, E.Walker, Lacombe ile serinin ikinci maçına sıkı hazırlanıyorlar.

Bu maçın ilk maç kadar kolay geçmesini beklemiyorum. Strasbourg cephesi şampiyon olmak istiyorsa deplasmandan 1 galibiyet çıkarması şart, bu maçta hataları daha aza indirgeyerek oynama amacındalar, boyalı alanda M.Fall için özel önlem almışlardır, boyalı alanda daha etkili Strasbourg takımı bekliyorum, motivasyonları yüksek olacaktır. +5.5 handikapla Strasbourg tarafında duruyorum.