Kapat

793 Sassari – Venezia Basketbol Tahminleri

Sassari üst üste 6 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 5 maçını kazandı. Çekişmeli geçen maçların sonlarını iyi oynamaları playoff’da saha avantajına sahip olmalarını sağlayabilir. Son 3 maçta rakipleri 66 sayı ortalamasında tuttular. Son 9 iç saha maçında 8 galibiyet aldılar. Bu sezon iç sahada sadece 2 maçta 80 üzeri sayı yediler. Son 7 maçlarının 5’i alt bitti. Son 6 iç saha maçlarının 5’i alt bitti. Son 11 iç saha maçında rakipleri 69 sayı ortalamasında tuttular. Savanovic’in bir sakatlık problemi var ama yine de oynaması bekleniyor.

Venezia haftasonu Tenerife’de Şampiyonlar Ligi Final Four’unda ev sahibi Canarias ile karşılaştı ve üçüncü çeyrek başında verdiği seri ile geri düştü ve bir daha maça ortak olamadı. Üçüncülük maçında da Monaco karşısında dağıldılar. Ligte 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 8 maçta 7 galibiyet aldılar. Deplasmanda 3 maçlık mağlubiyet serisi sonrası son 4 deplasman maçında 3 galibiyet aldılar. Son 12 maçlarının 7’si alt bitti.

Venezia’nın ligte son 7 deplasman maçının 4’ü alt bitti. Sassari’nin son 3 iç saha maçı alt bitti. Düşük skorlu bir maç olmasını bekliyorum.