Kapat

798 Olympiacos – Valencia EuroLeague Basketbol Tahminleri 22 Şubat


Üst üste 4 maçta 3 mağlubiyet alan Olympiakos son 2 maçta Final Four takımlarını devirmeyi başardı ve bir kez daha göz ardı edilemeyecek olduklarını gösterdiler. Printezis tekrar çıkış yakaladı. Strelnieks faydalı oynuyor. Son 4 iç saha maçında 91 sayı ortalaması yakaladılar.

Hafta sonu Yunanistan Kupası finalinde AEK’dan 88 sayı yiyip kaybederek uzun yıllar sonra kupaya uzanma şansını yine kaçırdılar ve moral bozukluğu yaşadılar. Yabancı gaard arayışları var. Her ne kadar Valencia’nın play-off iddiası pek olmasa da mücadelelerini sürdürüyorlar.

Son maçta CSKA Moskova’yı devirip büyük sansasyon yarattılar. 6 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Dubljevic ve Garcia sakatlıktan döndü. Son 5 deplasman maçında ortalama 87 sayı yediler. Olympiakos’un son 4 iç saha maçı üst bitti.

Valencia’nın son 7 deplasman maçının 6’sında en az 160 sayı çıktı. Son 7 deplasman maçlarının 5’i üst bitti. Bu maçta da Olympiakos savunma agresifliğini arka plana bırakıp hücumda akıcı bir oyun sergilemeye çalışabilir ve maç üst bitebilir.