Kapat

804 Reggiana Emilia – Avellino Basketbol Tahminleri

Avellino seride 2-0 önde. İlk maçta maç boyunca Avellino üstünlüğü vardı. 2.maçta ise R.Emilia takımın maçın büyük kısmını önde götürdü fakat son 2 dkya kadar direnç gösterebildiler, Avellino oyunun son bölümünü iyi oynayarak kazanmasını bildi ama buna rağmen ben 2.maçta R.Emilia takımını beğendim. İlk 2 maç birbirinden farklı maçlar oldu ve 3.maç R.Emilia ev sahipliğinde oynanacak, yine farklı bir maç bizleri bekliyor olacak.

R.Emilia iç sahada çok daha özgüvenli, enerjik oynayan ve fazlasıyla güven veren bir takım. Ayrıca maçı kazanmak zorunda olduklarından motivasyonları üst düzeyde olacaktır. Aradori, J.Wright, Polonara ilk 2 maçın en formda oyuncularıyla bu maçta diğer oyuncularında katkısı ilk 2 maçtan daha fazla olacak. R.Emilia iç sahada çoğu oyuncusundan skor katkısı almayı bilen bir takım.

Avellino ise Ragland önderliğinde, Fesenko, David Logan gibi etkili oyuncularıyla deplasmanda da tehlikeli bir takım ancak R.Emilia iç sahada havaya girdiğinde tutulması zor bir takım yeter ki ritmlerini bulsunlar, serinin 3.maçında R.Emilia kazanır görüşündeyim, ilk yarıdan handikapı aşarlar.