Kapat

825 Andorra – Unics Kazan Basketbol Tahminleri

11 EKİM ÇARŞAMBA / Alt liglerden hızlıca tırmanan Andorra, geçen sezon ilk kez play-off’a kaldı. Böylece 22 sene sonra Avrupa Kupası’nda yer alma hakkı kazandılar. 7 senedir Joan Penarroya takımın başında. Ligin en değerli uzunlarından biri haline gelen Shermadini, Malaga’ya giderken Antetokounmpo da Panathinaikos yolunu tuttu. Moussa Diagne, Jaime Fernandez, John Shurna, Przemyslaw Karnowski, Vladimir Jankovic ve Jaka Blazic ile anlaştılar.

İki sene önce VTB’de final oynayan Unics Kazan, geçen sezon Euroleague’de de yer alması ile VTB’de beklentilerin altında bir sezon geçirdiler ve çeyrek finalde elendiler. Eurocup’a önceki 5 katılımlarında eleme turlarına yükselmişlerdi. İki sene önce iki kez kaybettikleri Aris’in koçu Dmitris Priftis’i takımın başına geçirdiler.

Colom, Kaimakoglou ve Ponkrashov takımda kaldı. Stephane Lasme, Melvin Ejim, Evgeny Kolesnikov, Andrey Koscheev, Pavel Sergeev, Martins Meiers, Jamar Smith ve Trent Lockett ile anlaştılar. VTB ligine Unics Kazan, Zenit karşısında ezici bir galibiyetle başladı. Andorra, İspanya liginde çekişmeli geçen 3 maçını da kaybetti. Colom kardeşler karşı karşıya gelecek. Unics Kazan’ın Andorra’dan galibiyet çıkartamasını bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!