Kapat

840 Bamberg – Maccabi Tel Aviv Basketbol Tahminleri

12 EKİM PERŞEMBE / Son yıllarda Almanya’da Bamberg gerçeği var. Son 8 sezonun 7’sinde şampiyon oldular. Trinchieri yönetiminde takdir toplamaya devam ediyorlar. Euroleague’de son 2 sezonda talihsiz bir şekilde maçları kaybetmeleri playoff oynamalarına engel oldu.

5 sene sonra geçen sezon Almanya kupasını kazandılar. Melli, Fenerbahçe’ye Strelnieks, Olympiakos’a, Theis ve Miller NBA’ye Causeur, Real Madrid’e gitti. Quincy Miller, Bryce Taylor, Daniel Hackett, Ricky Hickman, Augustine Rubit ve Luka Mitrovic ile anlaştılar.

Radosevic, Alman pasaportu aldı. David Blatt ile yaşanan flaş şampiyonluk sonrası çok fazla toplama takım görüntüsüne sahip takım kimyasını sağlayamaması ile hayal kırıklıkları ile dolu sezonlar geçirdi. İsrail liginde bile dominasyonları azaldı.

Bu sezon takımın başına Neven Spahija geçti. Kadroda silbaştan yaptılar. Michael Roll, DeAndre Kane, Artsiom Parakhouski, DeShaun Thomas, Pierre Jackson, Alex Tyus, Norris Cole, Jake Cohen, Jonah Bolden ve John DiBartolomeo ile anlaştılar.

Takımda kalan simge oyuncu haline gelen Devin Smith artık zorlandığını ve basketbolu bıraktığını açıkladı. Maccabi sezona İsrail’de kupayı kazanarak başladı. Cole ve Jackson’ın sakatlığı geçti. Kane sakatlığından bir süredir yok. Bamberg, geçen sezonkinden neredeyse bambaşka bir beşle yer alıyor ve Trinchieri henüz sistemi oturtamadı. Maccabi’nin yüksek skor üretip kazanabileceğini tahmin ediyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!