Kapat

841 Cska Moskova – Olimpia Milano Basketbol Tahminleri

12 EKİM PERŞEMBE / VTB kurulduğundan beri bir sezon hariç her sezon şampiyon olan CSKA Moskova 2 sene önce Euroleague’i kazandıktan sonra geçen sezon Final Four’da yine Olympiakos engeline takıldı. Süperstar guard Teodosic, NBA yolunu tuttu. Sergio Rodriguez’i yerine aldılar.

Will Clyburn, Leo Westermann ve Othello Hunter’ı transfer ettiler. Kurduğu dev bütçeli kadrolara rağmen Milano’nun hayal kırıklığı sadece Euroleague’de yaşanmıyor. Ligte geçen sezon yarı finalde saha avantajına sahip oldukları seriyi de 5 maç kaybederek şaşırttılar.

Repesa’nın yerine Siena ile tarihi yıllar geçirmiş Simone Pianigiani takımın başına geçti. Zoran Dragic, Mantas Kaniletis dışında yerli oyuncuların çoğu takımda kaldı. Arturas Gudaitis, Patric Young, Marco Cusin, Vladimir Micov, Dairis Bertans, Cory Jefferson, Jordan Theodore ve Andrew Goudelock ile anlaştılar.

Son 2 senedir İtalya kupasını kazandılar.Milano’da Pascolo’nun durumu belirsiz. CSKA Moskova’da son dönemde oynamayan Khryapa’nın durumu şüpheli. CSKA Moskova çok kuvvetli bir kadroya sahip olsa da henüz çok iyi sinyaller vermedi. Hazırlık turnuvalarında fazlası ile mağlubiyetler aldılar. Milano’nun kolay teslim olmayacağını tahmin ediyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! GOLDEN BAHİS FARKINI YAŞA!