Kapat

9 Mayıs 2017 Salı’nın Banko Maçları ve iddaa Tahminleri


SALI gününe ait yazarlarımızın Banko Maçlar diyebileceği 6 maç sizinle… Günün en değerli maçlarını yaklaşık yarım gün boyunca analizi yapılıyor,Çıkan maçlar son bir defa kontrol edilip yorumu ile birlikte size sunuluyor.Buradaki amacımız size verdiğimiz iddaa tahminleri ile kuponlarınıza ekliyeceğiniz maçtaki riski azaltmak ve para kazanmanızı sağlamak.

commercial photography locations

793 Dijon – Paris Levallois
Dijon son 6 maçını 67 sayı ortalamasında kalıp kaybetti. Ligte kalmaları garanti gibi gözüküyor ve bu sebeple performans düşüklüğü gözüküyor. Sahalarında 4 maçlık galibiyet serisi sonrası son 3 iç saha maçını 70’i aşamadan kaybettiler.

Paris üst üste 8 maçta 7 galibiyet aldıktan sonra son 2 maçı kaybetti. Saha avantajını ele geçirme konusunda işlerini çok zora soktular. Koç Fautoux son mağlubiyet sonrası hakemlere ateş püskürdü. Deplasmanda kazandıkları 8 maçın 7’sinde handikabı aştılar. Son maçta sakatlanan Labeyrie sezonu kapadı.

Dijon son 3 iç saha maçını 13 üzeri sayı farkı ile kaybetti. Paris son 7 deplasman maçının 5’ini kazandı. Paris’in rakibini düşük skorda tutup rahat kazanmasını bekliyorum.

790 Strasbourg – Orleans
Strasbourg son 12 maçta 11 galibiyet aldı. Geçen hafta Nanterre karşısında farklı üstünlüğü koruyamayıp kaybettikten sonra haftasonu Asvel deplasmanında kazandılar. Katı savunma yapıyorlar. Üst üste 13 iç saha maçını kazandıktan sonra son iç saha maçını kaybettiler. Kazandıkları son 6 iç saha maçında 70 sayı yemediler. Lacombe’un durumu belirsiz.

Orleans son 15 maçta 13 mağlubiyet aldı. Sakatlık problemlerine ve takımda yaşanan değişimlere rağmen bir ara dirençli bir görüntü veriyorlardı fakat son maçlarda yine dağılmaya başladılar.
Son 6 deplasman maçını ortalama 69 sayıda kalıp kaybettiler. Kaybettikleri son 9 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 6 sayı farkla geride kapadılar. Bu sezon deplasmanda sadece 2 maç kazanabildiler.

Orleans son 4 deplasman maçında ilk yarıyı ortalama 11 sayı farkla geride kapadı. Strasbourg son 13 iç saha maçının 12’sinde ilk yarı handikabı aştı. İlk yarıdan Strasbourg’un çift haneli farkı yakalamasını bekliyorum.


789 Nanterre – Toulon
Fiba Europe Cup’ı kazanan Nanterre ligte de son 4 maçı kazandı. Bu 4 maçın 3’ünde 90’ı aştılar.
Ligte kazandıkları son 7 iç saha maçının 6’sında ilk yarıdan handikabı aştılar. Son 9 iç saha maçında 8 galibiyet aldılar. Son 2 iç saha maçında 90’ı aştılar.

Toulon son 13 maçta 12 mağlubiyet aldı. Son 7 deplasman maçında 6 mağlubiyet aldılar. Son 2 deplasman maçında 87 üzeri sayı yediler. Deplasmanda kaybettikleri maçlarda ilk yarıları ortalama 7 sayı farkla geride kapadılar. Son 3 aydaki düşüşe rağmen ligte kalacaklar.

Nanterre, Fransa’da sahasında Fransız takımlarına karşı oynadığı son 12 resmi maçın 9’unda ilk yarıdan handikabı aştı. Toulon kaybettiği 12 deplasman maçının 8’inde ilk yarı handikapta kalamadı. Nanterre’in ilk yarıdan farkı açıp kazanmasını bekliyorum.

785 Chalon – Gravelines
Fiba Europe Cup’ı diğer Fransız takımı Nanterre’e kaptıran Chalon ligte son 7 maçını kazandı. Haftasonu 114 sayı ile sezonun en yüksek skorunu üretip kazandılar. Son 7 maçlarının 6’sı üst bitti. Son 12 iç saha maçında 11 galibiyet aldılar. Son 3 iç saha maçında 88 sayı ortalaması yakaladılar. Son 1 ayda 3 maçta 100’ü aştılar.

Gravelines 4 maçlık mağlubiyet serisi sonrası haftasonu Chalons’u uzatmada geçti. Playoff yarışından kopmadılar. Son 18 maçlarının 10’u üst bitti. Üst üste 6 deplasman maçında 4 galibiyet aldıktan sonra son 3 deplasman maçını kaybettiler.

İki takımın ilk maçı 88-85 sona ermişti. Chalon’un son 3 iç saha maçı üst bitti. Gravelines’in son 3 deplasman maçının 2’sinde 90 üstü sayı yedi. Bu maçta da yüksek tempo ve bol skor çıkmasını bekliyorum.

784 Oldenburg – Bayreuth
Serinin ilk maçına boyalı alanda rakibine üstünlük kurarak başlayan Bayreuth çift haneli farkı yakalasa da Oldenburg’un dış şutlarla oyuna tutunması ile üstünlüğü kaptırdı ve kadro kalitesi farkı ile konuk ekip galibiyete uzandı.

Oldenburg, ilk maçta 13/25 üçlük attı. 5 oyuncudan çift haneli skor katkısı aldılar. Normal sezonda iki maçta rakibine karşı 20 sayıyı bulan Qvale bu maçta çok pasif kaldı. Kramer iyi bir maç çıkardı. Son 3 iç saha maçında playoff takımlarını çift haneli farkla geçmeyi başardılar.

Bayreuth’da Marei 3 ay sonraki en yüksek skoruna ulaşırken Amaize de 4 ay sonra en verimli maçını çıkarsa da yeterli olmadı. Seiferth’in sakatlığı var. Son 4 deplasman maçını 69 sayı ortalamasında kalıp kaybettiler. Son 3 deplasman maçında 80 üzeri sayı yediler.

İki takım 3 hafta önce Oldenburg’da karşılaşmış ve Oldenburg rakibini 83-64 devirmişti. Oldenburg’un farklı kazanmasını bekliyorum.