Kapat

963 Khimki – Real Madrid EuroLeague Basketbol Tahminleri

12 OCAK Cuma / Sezona ilk 6 maçın 5’ini kazanarak başlayan Khimki çok daha farklı bir görüntü ile son dönemde yer alıyor. Son 4 maçta 80 sayı yemediler. Geçen hafta Bamberg deplasmanında geriden gelip kazandılar. Rakipleri fazla top kaybına zorluyorlar.

Anderson sönük bir sezon geçiriyor. Son 10 maçlarının 9’u alt bitti. Hafta sonu VTB liginde Tallinn’de aldıkları sürpriz mağlubiyet sabırları taşırdı ve oyuncuların bu ayki maaşlarının yarısı kesildi. Arka arkaya 7 maçta 6 mağlubiyet alan Real Madrid’in son 1 ayda aldığı sonuçları görenler ya takviye yaptıklarını ya da sakatların döndüğünü düşünür ama durum böyle değil.

Luka Doncic’in liderliğinde takım kimyasını sağladılar ve 5 maçlık galibiyet serisi yakaladılar. Fernandez sakatlıktan döndü. Khimki’nin son 4 iç saha maçı alt bitti. Real Madrid’in son 4 deplasman maçı alt bitti. İki takımın Madrid’deki mücadelesinde Khimki’nin etkili dış oyuncu savunmacıları Doncic’i düzen dışına çıkartmış ve Real’i düşük dış şut yüzdesinde tutmayı başarmıştı.

Yine bu maçta da benzer bir savunma dışında tempoyu da son dönemde olduğu gibi düşürerek oynamayı tercih etmeleri maçın alt bitmesini sağlayabilir.

iddaa tahminleri