Kapat

970 Anadolu Efes – Zalgiris Basketbol Tahminleri


Play-off ihtimali yok denecek kadar az olmasına karşın Anadolu Efes mücadelesini sürdürüyor. Koç değişimine rağmen halen çok eksikler var. Son Malaga maçının sonunda takım dağılmıştı. Motum yakaladığı çıkışın ardından tekrar düşüşte. Brown istikrarsız bir grafik sergiliyor.

Douglas da iyi bir giriş yaptıktan sonra son maçlarda etkisiz kaldı. Dragic sakatlanıp sezonu kapattı. Zalgiris için 2018 iyi başlamadı. Son 7 maçta 4 mağlubiyet aldılar. Son maçta sahalarında Khimki’ye kaybederek 8 maç sonra sahalarında ilk yenilgilerini aldılar ve saha avantajı yarışında darbe aldılar.

Jankunas her maç aynı seviyesini koruyor. Toupane çıkış yakaladı. İki takım da hafta sonu kupa mücadelelerini kazanırken, Anadolu Efes’in kupayı alma şekli çok moral verici oldu. Doğuş Balbay’ın olmaması savunma karakteri için önemli bir eksik olacak. Anadolu Efes ilk 10 sırada yer alan takımlara karşı sahasında oynadığı 7 maçı da kaybetti. Zalgiris son 11 deplasman maçının 8’inde handikapta kaldı. Zalgiris’in kazanmasın

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

ı bekliyorum.