Kapat

971 Bamberg – Kızıl Yıldız EuroLeague Tahminleri 23 Şubat


Gidenlerin boşluğunu dolduramayan ve bu sezon takım kimyasını sağlayamayan Bamberg kötü bir sezon geçiriyor. Son 10 maçta sadece iki galibiyet aldılar fakat bu iki maç son iki iç saha maçıydı ve rakipleri Zalgiris ile Panathinaikos’a karşı 90’ı aştılar.

Koç Trinchieri, geçirdiği operasyon sonrası Euroleague’de 1 ay sonra takımın başında olacaktı ki, uzun yıllar sonra bu sezon kupada son dörde kalamayan ekibin geçen cuma aldığı mağlubiyet bardağı taşırdı ve koç ile yollar ayrıldı.

Önceki Euroleague maçlarında olduğu gibi Kantzouris takımı çalıştıracak. Radosevic sakatlıktan döndü. Kızılyıldız her sezon kağıt üzerinde en kısıtlı takımlardan biri olsa da herkesi yanıltmaya devam ediyor. Son 3 maçta 91 sayı ortalaması yakalayıp iki galibiyet aldılar.

Ennis bulduğu şansı iyi değerlendiriyor. Feldeine sakatlıktan dönmüştü. Omic ile anlaşmışlardı. Geçtiğimiz hafta kupayı Partizan’a kaybederek şaşırttılar. Son 8 deplasman maçında en az 82 sayı yediler. Son 4 deplasman maçında 83 sayı ortalaması yakaladılar.

Bamberg’in son 2 iç saha maçı üst bitti. Kızılyıldız’ın son 4 deplasman maçında ortalama 182 sayı çıktı ve bu 4 maç da üst bitti. Bu maçta da yüksek tempo ve bol skor çıkmasını bekliyorum.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!